Виробництво тютюну: Етапи виробництва від вирощування до готової сигарети

Виробництво тютюну

Вирощування тютюну – це перша фаза коли ви починаєте виробництво тютюну. Це важливий крок, тому що, якщо врожай не відповідає вимогам, тютюн не буде мати достатньої якості, щоб відповідати продукту, який ви можете знайти в тютюнових магазинах: тютюн для цигарки, сигарети, сигари.

Посів і вирощування тютюну

Вирощування тютюну починається з посадки насіння. Насіння поміщають в грядки, де вони ростуть близько 8 тижнів, досягаючи 15-20 сантиметрів. Для зростання тютюну потрібне світло, і в деяких випадках землю удобрюють різними видами натуральних добрив, що зберігають аромат рослини.

Через 8 тижнів тютюн пересаджують з посівного ложа на землю, раніше оброблену для поліпшення якості і продуктивності. Протягом наступних трьох місяців фермери стежать за правильним ростом рослин, вони продовжують доглядати за грунтом, поливати, захищати рослини від можливих шкідників і т. д. Через певний час рослина готова до збору врожаю.

Урожай

Дуже важливо вчасно зібрати тютюнове листя. Якщо рослина дуже зелене або занадто перестигла, тютюн буде не належної якості. В залежності від виду рослини збір врожаю проводиться так чи інакше.

Цю рослину збирають поетапно, оскільки кожна частина рослини володіє певними властивостями і має свій процес дозрівання. З тютюном Берлі відбувається зворотне. Рослину зрізують і сушать цілком.

Сушіння тютюну

Сушка – третій етап перед відправкою тютюну на фабрики для обробки. Далі ми пояснимо, як сушать листя.

Навіщо залишати тютюн сохнути?

Процес сушіння важливий, таким чином вода видаляється з листя, щоб їх можна було коптити, інакше вони не займуться.

Також під час процесу сушіння змінюється склад листя, і цей хімічний процес відповідає за придбання різних ароматів: сіна, чаю, олії або фруктів, які набуває листя. Існують тютюнові листки, які сушать не так ретельно і в які пізніше потрібно додати ароматизатори.

Види сушіння

Різні види сушіння листя дають певні характеристики: консистенцію, запах, смак, колір…

● Непряма теплова сушка або гаряче обвітрювання

Даний вид сушіння здійснюється шляхом розміщення листя на сушильні склади. Поряд з цими складами знаходяться печі, які подають гаряче повітря на склади. Поступово температура підвищується для досягнення ідеальних умов для сушіння. Зазвичай це займає близько тижня. Тютюн Вірджинія сушать за допомогою цієї процедури.

● Сушка на повітрі

Для цього типу сушіння листя поміщають в добре провітрюваний сушильний склад і дають їм висохнути. Процес може тривати від 4 до 8 тижнів. За допомогою цієї процедури сушать тютюн Берлей.

● Природний процес сушіння сонцем (“Сонячна ферментація”)

Для даного виду сушіння листя підвішують на мотузках на відкритому повітрі і сушать на спекотному сонці. Даний процес сушіння займає близько двох тижнів. За допомогою цієї процедури сушать східний тютюн.

● Сушка на вогні, або “Вогнева сушка”

Ця сушка виконується шляхом розміщення листя у великі печі, де вогонь горить дуже повільно, мінімум три дня і максимум 10 тижнів. Багато видів трубкового або жувального тютюну обробляються цим способом.

Як тільки тютюн висохне, його готують до відправлення на переробні підприємства. Сушені цілком рослини відокремлюють, листя групують за кольором або текстурою і пресують, щоб підготувати їх для відправки на переробні підприємства.

Як роблять сигарети?

В даний час процес виробництва сигарет повністю автоматизований. Далі ми пояснимо процес від моменту, коли листя потрапляє на фабрику, до моменту випуску сигарет, готових до продажу.

Обробка і виробництво тютюну

Процес виробництва сигарет починається з надходження тютюну на фабрику для обробки.

Кожен виробник вибирає краще листя і сортує для кожної суміші. Приміром, цигарки American blend являють собою суміш сортів Вірджинія, Берлі і Орієнтал в різних пропорціях. До тютюнової суміші додають інші добавки, що сприяють зволоженню, аромату і смаковими якостями.

Нарешті, листя нарізають на тонкі пасма і сушать для отримання бажаної вологості. Суміш готова до наступного етапу.

Розробка сигарет

Рубаний тютюн потрапляє на конвеєрну стрічку з довгим сигаретним папером на ньому. На папері відкладається точна кількість тютюну, і він склеюється так, що виглядає дуже довгою сигаретою, яку називають стрижнем.

Після склеювання стрижень розрізається на різні розміри в залежності від того, яка сигарета буде виготовлятися: коротка (кишенькова), нормальна (розмір King) або довга (Superkings). У кожну сигарету поміщений фільтр. Фільтр виготовлений із целюлози.

Після виготовлення, сигарети з фільтром готові до упаковування.

Упаковка та поширення

Сигарети пропускаються через гігантську машину у формі воронки, яка сортує їх по рядах, а на іншій машині проходять упаковки (тверді або м’які). Гігантська воронка поміщає необхідну кількість сигарет у кожну пачку, яка потім збирається, запаюється і упаковується для збереження вологи.

Пакети згруповані по 10 пачок, щоб сформувати картонні коробки, в залежності від виробника вони можуть бути пластиковими, паперовими або картонними, потім картонні коробки поміщаються в коробки для розповсюдження.

Сигаретна фабрика може виробляти від 10 000 до 20 000 сигарет на хвилину.

Ось від чого відштовхується виробник при формуванні ціни на сигарети – процес виробництва, а потім вже податки і т. д. Навіщо переплачувати? Якщо можна виробляти сигарети вручну, а інтернет магазин “Перекур” надасть весь необхідний товар для виробництва самокруток. Приємних покупок!