Машина для набивання сигарет, винайдена в 1880 році

Йшов 1880 рік, і молодий чоловік на ім’я Джеймс Дюк збирався почати новий бізнес в тютюновій промисловості, відомий як готові згорнуті сигарети. Двома роками раніше, коли він зустрів іншого молодого чоловіка на ім’я Джеймс Бонсак, удосконалює першу в історії машину для скручування сигарет. Герцог відчував, що послідовники тютюну, які в основному були любителями сигар і люлькового тютюну, також захочуть попередньо згорнуті сигарети (цигарки).

Винахід Бонсака, без сумніву, назавжди зробило революцію в сигаретної індустрії. Дана машина для скручування сигарет могла виробляти більше 150 000 викурених сигарет в день, тоді як раніше їх скручували вручну дівчата, выкатывающие приблизно 200 штук за зміну.

Однією з великих труднощів у той час було те, що вони виробляли більше сигарет, ніж продавалося, поставивши Дюка перед завданням з’ясувати, як продавати більше і кому. Дюк безкоштовно роздавав сигарети на конкурсах краси і рекламувався в журналах. Він створив сигаретні картки для демонстрації продукту, і витратив на рекламу приблизно 800 000 доларів (сьогодні складає приблизно 25 мільйонів доларів).

Бонсак отримує права на патент, але, оскільки Дюк допоміг йому почати роботу і завдяки йому з’явилася затребуваність, він запропонував Дюку 30% знижку на оренду. Дана перевага для Герцога дозволило йому отримати більший прибуток. І він її отримав, коли любителі тютюну почали купувати попередньо згорнуті сигарети. Вони воліли їх сигар, які вважалися антисанітарними, коли їх скручували людськими руками і скріплювали слиною.

Протягом наступних пару років до 1900 року куріння цигарок збільшилося в чотири рази, але це все ще залишалося нішевим ринком. Тютюн жували або курили через сигару або трубку.

Тютюнові машини в сучасному світі

Зараз вибір машин для набивання тютюном досить великий. Від маленьких ручних до великих промислових.

Процес покупки сигаретного автомата – заняття, що супроводжується низкою важких рішень. Існує безліч різних стилів і типів на вибір, які можуть збити з пантелику непосвячених.

Отже, який з них вибрати? Це залежить від безлічі факторів. Наприклад, скільки сигарет вам потрібно кожен день? Як швидко потрібно зробити ці сигарети? Ви той, хто намагається спростити процес?

Це питання, на які вам потрібно відповісти, щоб прийняти дійсно обґрунтоване рішення. Ми почнемо з обговорення різних типів і стилістичних особливостей кожної машини для набивання сигарет.

Два основних типи, з яких споживачі повинні вибирати, – це ручна сигаретна машинка і автомат з механічним приводом. Модель для сигарет з електричним приводом заснований на шнековій системі, в той час як ручна машина працює як поршень, штовхає заздалегідь підготовлену і ущільнену заготовку з тютюнової сировини.

У типах шнека використовується поворотна пружина. Ця пружина розташована в нижній частині відсіку для тютюну. Після включення машинки пружина шнека починає обертатися і заповнює в сигаретну гільзу.

Даний особливий стиль є ексклюзивним для електричних сигаретних машин, і користувачі можуть користуватися широким діапазоном настройок і регулювань, які дозволяють змінювати швидкість і щільність по мірі необхідності. З усіх стилів цей найменш надійний.

Це пов’язано з тим, що пружина шнека часто перемелює (особливо пересохлий) тютюн під час процесу пакування гільзи для сигарет, що може бути проблематичним для курців. В результаті цієї чудасії тютюн випадає з гільзи сигарети і може створити додаткові проблеми для користувача.

І навпаки, ручні моделі мають довгу ложку біля основи порожнини для тютюну, яка являє собою півколо. Ложка має довжину приблизно від п’яти до десяти сантиметрів і завширшки, відповідного формату сигаретної гільзи. Ложка спирається на дно тютюнової камери і дозволяє тютюну ковзати вгору, поміщаючи його всередину сигарети.

Для тих, хто шукає швидкий і надійний спосіб машини, це часто кращий вибір. Він не тільки простий у використанні, але і дозволяє створювати відмінні самокрутки.

Який стиль обрати?

● Загалом, електричний автомат для набивання сигарет значно спростить процес і дозволить набивати самокрутки набагато швидше.

Ручні машини бувають як портативних ручних, так і настільних моделей. Хоча вони прості у використанні, якщо ви хочете виготовляти більшу кількість сигарет, ви, ймовірно, віддасте перевагу купити електричну машину для набивання.

● За допомогою ручної моделі можна створювати великі кількості сигарет, але цей процес набагато менш ефективний. Електричні машини прості в експлуатації, з нажимаемым важелем або однієї простої кнопкою.

● Для ручних машин потрібно трохи більше зусиль, так як користувач повинен докласти деяке зусилля для проштовхування тютюнової заготовки.

● Електричні машини для скручування сигарет підійдуть для набивання цигаркових гільз різних форматів. Машини для сигарет з ручним керуванням, в переважній більшості, підійдуть для класичних цигаркових гільз з 15-20мм фільтруючим картриджем (фільтром).

 При експлуатації тютюнової машинки, обов’язково дотримуйтесь інструкцій.

Підіб’ємо підсумки

Електричний верстат для набивання самокруток, очевидно, буде коштувати більше, ніж ручна модель. Обидві машини мають міцну конструкцію, і якщо споживачеві не потрібна швидкість, то настільна модель з ручним керуванням – кращий вибір.

Ті, кому потрібно швидко забити сигарети при цьому звівши техпроцес до мінімуму воліють електричну модель. Портативна ручна модель також доступна тим, хто шукає можливість набивати сигарети де завгодно.

Важливо відзначити, що виготовити власні цигарки надзвичайно просто, і, переключившись на машину для набивання цигарок, курець окупить вкладення за рахунок грошей, заощаджених на купівлю сигарет, в найкоротші терміни.